• Anasayfa
  • |
  • Bodrum Belediye Başkanı Ahmet ARAS ve Başkanımız Orhan DİNÇ, YK Üyemiz Mahir TOP, İçmeler Tersane Bölgemizde keşifte Bulundular.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet ARAS ve Başkanımız Orhan DİNÇ, YK Üyemiz Mahir TOP, İçmeler Tersane Bölgemizde keşifte Bulundular.

Bodrum Belediye Başkanı Sayın Ahmet ARAS, İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanımız Sayın Orhan DİNÇ, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Mahir TOP, Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Erdem AĞAN ve İçmeler Mevkiinde bulunan tersane, yat bakım ve onarım firma sahipleri ile İçmeler’de bulunan tersaneler, atıksu arıtma tesissi, esnafın iş yerlerine giden yollar yerinde incelendi. Aynı zamanda yol kenarlarında geri dönüşüme gönderilecek atıklar, atıl bulunan tekneler, sokak lambalarının aydınlatması ile ilgili  çalışmalar başlatıldı. Bodrum Yarımadamız’da önemli geçim kaynaklarımızdan biri olan Yat İmalatı ve bakım onarım sektörünün kümelendiği İçmeler bölgemiz için önemli bir girişim oldu.  Bakım ve onarım yapıldığı aynı zamanda Yat Yan Sanayi adı altında tüm ihtiyaçların karşılandığı İçmeler Bölgesinde gelen turistlerin dinlenmesi ve ihtiyaçlarının karşılanması için de Bodrum Belediyesi’ne ait sınırlar içerisinde dinlenme tesislerinin yapılacağı konuşuldu. Başkan DİNÇ Bodrum Belediye Başkanımız Sayın Ahmet ARAS’a bu ortak çalışma için teşekkürlerini iletti.

Tüm Sliderlar