• Anasayfa
  • |
  • İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Şubat 2022 Olağan Meclis Toplantımızda gezi kooperatıf ve Ahmet ARAS ile bir araya geldi

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Şubat 2022 Olağan Meclis Toplantımızda gezi kooperatıf ve Ahmet ARAS ile bir araya geldi

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Şubat 2022 Olağan Meclis Toplantımız Meclis Başkan Yrd. Sayın Mehmet Esat İLERİ başkanlığında gerçekleşti. İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanımız Sayın Orhan DİNÇ Ocak 2022 faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

 
Toplantımız İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Seminer Salonumuzda Bodrum Belediye Başkanımız Sayın Ahmet ARAS, Bodrum BELEDİYE Başkan Yardımcısı Sayın İlknur Ülküm SEFEROĞLU, Bodrum Yarımadası Günlük Gezi  Kooperatif Başkanları ve temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti.
 

Toplantıda Başkanımız Sayın Orhan DİNÇ  bağlama problemleri, kaçak charter, kaçak iskeleler ve yapılmasını istediğimiz yeni rampalar, bağlama yerlerinin şu anki mevcut durumu ve problemleri, ticari ve özel teknelerin bağlama fiyatlandırması, balıkçı barınaklarının durumuna  değinerek kooperatif başkan ve temsilcilerimizi dinledi.
 
Bodrum Belediye Başkanımız Sayın Ahmet ARAS, sorunların çözüm önerileri hakkında Bodrum Belediyesi olarak yapabilecekleri aktardı. Başkan Sayın Ahmet ARAS’a her daim denizcinin ve sektörümüzün yanında olduğu için teşekkürlerimizi sunduk.

Tüm Sliderlar