• Anasayfa
  • |
  • Muğla Valisi İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi’ ni ziyaret etti 

Muğla Valisi İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi’ ni ziyaret etti 

 Muğla Valisi Orhan TAVLI, 26 Ocak Salı günü, Bodrum Yarımadamızdaki kurum ziyaretleri çerçevesinde Bodrum Kaymakamı Bekir YILMAZ ile İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubeyi ziyaret etti. Ziyarette Meclis Başkanı Ethem ÖZYURT, Yönetim Kurulu Başkanı Orhan DİNÇ, Yönetim Kurulu Üyeleri Doğan GÜNERİ ve Mahir TOP, Meclis Üyeleri Taner ÖZDOĞAN ve Itır İpekel TSIROPOULOS hazır bulundu. 

Oda heyetine misafirperverlikleri için teşekkür eden Vali Orhan TAVLI, hizmet binasında incelemelerde bulundu ve Oda çalışanlarına iyi dileklerini iletti. 

Vali Orhan TAVLI, İMEAK DTO Bodrum Şube’ nin üyeleri, sorumluluk sahaları ve meslek grupları hakkında Başkan DİNÇ’ den bilgi aldıktan sonra, üyelerin faaliyetleri ve bu faaliyetlerin daha iyi koşullarda gerçekleştirilebilmesi hususunda Oda heyeti ile istişarede bulundular. Vali TAVLI sonrasında kurum ziyaretlerine devam etmek üzere Odadan ayrıldı. 

Muğla Valisi Orhan TAVLI’ nın ziyaretinden ve ilgisinden oldukça memnun olduğunu belirten Başkan DİNÇ ve Oda heyeti, ziyaretin anısına bir Piri Reis halısı hediye etti. “Sayın Valimizin Odamızı ziyaret etmesi bizi çok mutlu etti” diyen Başkan DİNÇ, deniz turizmi ve faaliyet kolları, yat inşa, tamir, bakım – onarım, balıkçılık ve balık yetiştiriciliği konularında bilgi aktardı. 

Tüm Sliderlar