• Anasayfa
  • |
  • Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Muğla İcra Komitesi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Muğla İcra Komitesi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Muğla İcra Komitesi, Aralık ayı olağan toplantısını 6 Aralık Çarşamba günü, Bodrum Ticaret Odası (BODTO) ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Toplantıya BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanımız Orhan Dinç, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve GGK İl İcra Komitesi Doğal Üyesi Mehmet Çahan, GGK İl İcra Komitesi Başkanı Berke Altınsoy başta olmak üzere İcra Komitesi Üyeleri ile Genç Girişimciler Kurulu Bodrum Üyeleri katılım sağladı.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanımız Sayın Orhan DİNÇ kendisinin de daha önce Genç Girişimciler Kurulu üyesi olduğuna dikkat çekerek, “Dönemimizde genç ve kadın girişimci arkadaşlarımızla, büyüklerimizin kurduğu şirketleri korumayı ve aile şirketlerimizin ömrünü uzatmayı konuşuyorduk. Ülkemizde aile şirketlerinin ömrü ne yazık ki az. Bu noktada yaptığımız en büyük hata, makyaja önem verip içeriği göz ardı etmek oluyor. Sorumluluk almayı bilen, işinde başarılı insanları görmeye ihtiyacımız var. Sorularınızı ve hedeflerinize ulaşmada ihtiyaç duyduğunuz her konuda kapılarımız her zaman açık.” dedi.

Tüm Sliderlar